.

Kavárna

Vítejte v KAVÁRNĚ TRNKA Potštejn!
 
Pro rezervaci volejte tel. 494 620 026 nebo 737 779 309.
 
Kavárna je součástí PENZIONU TRNKA Potšejn. Nachází se v prosklené části přízemí penzionu. Nabízí kapacitu 24 míst v kavárně a 16 míst na venkovní terase s příjemným výhledem na centrum Potštejna a dětské hřiště, které je na zahradě penzionu.
 
V kavárně se podává od 7,30 do ­9 hodin snídaně pro ubytované hosty a to formou studeného bufetu a teplých pokrmů na objednání.
Od června do konce září je kavárna otevřena každý den od 9 do 18 hodin, od října do května  ve všední dny od 13 do 17 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 17 hodin.
 
Je možné zde uspořádat rodinné oslavy, oslavy narozenin, rodinné srazy, firemní školení apod. V kavárně nabízíme výbornou kávu, kterou připravuje náš příjemný a ochotný personál. Nejen ke kávě, lahodnému čaji nebo horké čokoládě máme cukrářské a pekařské výrobky z kvalitních a čerstvých surovin, ovoce a bez přidaných aditiv.
V nabídce máme také množství alko i nealko nápojů, domácí oranžádu a citronádu, stylovou Trnkovici a víno od Vinofolu.
 
Připravíme pro Vás pohár z čerstvého ovoce, čokolády, zmrzliny a s pravou šlehačkou. V kavárně je dětský koutek, který zabaví Vaše děti při vychutnání kávy, nebo čtení denního tisku, k dispozici je i dětská židlička. Kavárna je nekuřácká.
 
Rezervace na telefonu 494 620 026 nebo 737 779 309
 

V srdci nádherné přírody Podorlicka v městečku Potštejn je pro Vás připraven penzion s kavárnou. Nadstandardně vybavené pokoje, apartmány a byty s kuchyňkou jsou tu připraveny jen pro Vás. Vítejte v PENZIONU TRNKA v Potštejně!

 

Mapa