.

Kavárna

Vítejte v KAVÁRNĚ TRNKA Potštejn!
 
VÝDEJNÍ OKÉNKO kavárny je otevřené každou dubnovou  sobotu a  neděli od 13 do 17 hodin.  Pro aktuální informace  sledujte
Momentálně nenabízíme snídaně pro naše ubytované hosty.
Pro rezervaci volejte tel. 494 620 026 nebo 737 779 309.
 
 
Kavárna je součástí PENZIONU TRNKA Potšejn. Nachází se v prosklené části přízemí penzionu. Nabízí kapacitu 24 míst v kavárně a 16 míst na venkovní terase s příjemným výhledem na centrum Potštejna a dětské hřiště, které je na zahradě penzionu.
 
V kavárně se podává od 7,30 do ­9 hodin snídaně pro ubytované hosty a to formou studeného bufetu a teplých pokrmů na objednání.
Od června do konce září je kavárna otevřena každý den od 9 do 18 hodin, od října do května  ve všední dny od 13 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 9 do 18 hodin.
 
Je možné zde uspořádat rodinné oslavy, oslavy narozenin, rodinné srazy, firemní školení apod. V kavárně nabízíme výbornou kávu, kterou připravuje náš příjemný a ochotný personál. Nejen ke kávě, lahodnému čaji nebo horké čokoládě máme cukrářské a pekařské výrobky z kvalitních a čerstvých surovin, ovoce a bez přidaných aditiv.
V nabídce máme také množství alko i nealko nápojů, domácí oranžádu a citronádu, stylovou Trnkovici a víno od Vinofolu.
 
Připravíme pro Vás pohár z čerstvého ovoce, čokolády, zmrzliny a s pravou šlehačkou. V kavárně je dětský koutek, který zabaví Vaše děti při vychutnání kávy, nebo čtení denního tisku, k dispozici je i dětská židlička. Kavárna je nekuřácká.
 
Rezervace na telefonu 494 620 026 nebo 737 779 309
 

V srdci nádherné přírody Podorlicka v městečku Potštejn je pro Vás připraven penzion s kavárnou. Nadstandardně vybavené pokoje, apartmány a byty s kuchyňkou jsou tu připraveny jen pro Vás. Vítejte v PENZIONU TRNKA v Potštejně!

 
Mapa