Názory návštěvníků

Adresa
Názory návštěvníků

Krásné prostředí, výborná domácí oranžáda, skvělá obsluha a pěkný výhled :)

Alena Muselová

 

Penzion na mě působí vkusně a především splňuje mé očekávání. Okolní příroda je velice uklidňující a na relaxaci ideální. A třešnička na dortu? Hm.. výborná káva v kavárně, která je součástí penzionu. Po procházce po okolí jsem si dopřála i malý zákusek. Vřele doporučuji.

Hana Hovorková

 

Krásné ubytování a vynikající káva v srdci Potštejna!

Marcela Jahodová

 

Potštejn je krásné a romantické místo a po krásné procházce si každý zaslouží výbornou kávičku. Doporučuji právě penzion Trnka! Skvělé místo, čistota, výborná obsluha .
Musíte to vyzkoušet!!! Já dávám Jedničku :) a přeji jen samé spokojené hosty, to je ta největší odměna.

Lenka Zemánková

Parádní místo, dobrá káva a ještě lepší zákusky.
Michael Duben
 

Za mnoho let, které jezdíme do Potštejna, jsme vyzkoušeli, co se týká ubytování, téměř vše. Začínali jsme pod širákem na hradě i jinde.
Postupem času jsme již hledali pevnou střechu nad hlavou a až nyní, po návštěvě Vašeho penzionu můžeme konstatovat, že jsme našli to pravé, odpovídající našim požadavkům. Krásný, čistý, prostorný pokoj s překrásným výhledem, není co vytknout. Rádi se budeme vracet.  Jen tak dál!

Jan Vopátek

 
Děkujeme za poskytnutí úžasných prostor, ve kterých jsme strávili několik báječných dnů. Ze všeho jsme byli doslova nadšení, kluci říkali, že v hezčím hotelu ještě nebydleli.
Děkujeme  Tomáš Záluský
 
Kouzelné okolí městečka Potštejna a Váš útulný penzion neměly chybu! Vaše kavárnička má duši! Byli jsme opravdu nadšeni!
Zdraví a děkují Marta a Bohumil Náplavovi
 

Ubytování v penzionu jsme využili již vícekrát. Příjemné prostředí, moderní vybavení. Všude čisto a velmi příjemný personál. Vřele doporučujeme, nejhezčí ubytování v Potštejně.

Aleš a Dagmar Plíhalovi.

 
 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

 

V srdci nádherné přírody Podorlicka v městečku Potštejn je pro Vás připraven penzion s kavárnou. Nadstandardně vybavené pokoje, apartmány a byty s kuchyňkou jsou tu připraveny jen pro Vás. Vítejte v PENZIONU TRNKA v Potštejně!

 
Mapa